BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8941046
*
nr 894 1046
Bordslampa
50-tal, Värnamo
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:31:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/4 20:47:47
1
100 kr
24/4 23:07:43
2
300 kr
25/4 20:45:22
1
200 kr
26/4 12:13:11
3
400 kr
11/5 19:52:14
4
600 kr
12/5 19:26:24
5
500 kr
12/5 19:26:55
5
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor värnamo
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1046
Bordslampa
50-tal, Värnamo
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/4 20:47:47 | 1 | 100 kr |
24/4 23:07:43 | 2 | 300 kr |
25/4 20:45:22 | 1 | 200 kr |
26/4 12:13:11 | 3 | 400 kr |
11/5 19:52:14 | 4 | 600 kr |
12/5 19:26:24 | 5 | 500 kr |
12/5 19:26:55 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor värnamo
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26